Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

ZAPYTAJ O REKLAMĘ

i aktualne promocje

w papierowym wydaniu

GAZETY HiP ! 

ponad 64 tys. egz. co miesiąc dostarczanych bezpośrednio do skrzynek i na wycieraczki

Pola oznaczone * są wymagane.

reklama Kraków, mebloplastreklama Kraków, mebloplast

reklama Kraków, usługi hydraulicznereklama Kraków, usługi hydrauliczne

reklama kraków, kseroreklama kraków, ksero

Rozliczając podatek dochodowy za rok 2017 - korzystając z poniższego bannera (linku) - możesz przekazać 1% wyłącznie na rzecz Hospicjum Maryi Królowej Apostołów w Krakowie.


Gazeta Osiedlowa HiP jest patronem medialnym Hospicjum.

dokto pgdokto pg

reklama krakówreklama kraków

Bezpłatna wymiana informacji

Jeżeli uważasz, że to co masz do zaoferowania ze swoich domowych rzeczy, chcesz coś kupić, sprzedać, zamienić - może być interesującą informacją dla czytelników HiP-ka - podziel się tą informacją na łamach gazetki. Aby taka informacja miała szansę ukazać się w gazetce HiP należy wypełnić poniższy formularz.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z publikacją zgłaszanej przez mnie informacji na łamach Gazety Osiedlowej HiP (wydanie papierowe) oraz na stronie internetowej www.e-hip.pl  - Rozumiem, że administratorem moich danych osobowych jest Firma HiP - Halina Styła, ul. Witosa 23, 30-612 Kraków.

2. Rozumiem, że mam prawo do wglądu w moje dane oraz ich poprawiania a także żądania ich usunięcia. Mam świadomość, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie co będzie skutkowało usunięciem moich danych.

3. Zapoznałem/am się z zasadami zamieszczania informacji bezpłatnych(na dole tej strony) oraz z Polityką Prywatności.

4. Mam świadomość, że podany przeze mnie poniżej (w treści informacji) numer telefonu może być opublikowany w formie drukowanej Gazety HiP oraz na stronach internetowych e-hip.pl

Pola oznaczone * są wymagane.

Zasady przyjmowania i publikacji zgłoszeń do rubryki bezpłatnej wymiany informacji w Gazecie Osiedlowej HiP

1. Bezpłatna wymiana informacji w Gazecie Osiedlowej HiP to rubryka tworzona przez czytelników gazetki.  Publikowane informacje mają wygląd podobny do ogłoszeń drobnych jednak nimi nie są. Taka forma prezentacji informacji zgłaszanych przez czytelników wydaje się najlepsza dla zachowania spójności i przejrzystości przekazu.

2. Informacje można zgłaszać na dwa sposoby:

- mailowo - wypełniając powyższy formularz na stronie e-hip.pl,

- osobiście ul. Witosa 23  - wypełniając formularz na miejscu (skrzynka na drzwiach redakcji).

Dotychczasowa forma zgłaszania informacji telefonicznie  nie będzie kontynuowana w związku z wprowadzeniem przepisów o ochronie danych osobowych i wymaganych zgód.

3. Informacje zgłoszone do 15-go dnia miesiąca mogą być opublikowane w wydaniu w miesiącu następnym.

4. Zgłoszenie informacji nie zobowiązuje wydawcy do publikacji zgłoszenia. Publikacja informacji jest uzależniona od możliwości technicznych i organizacyjnych a także dopasowania treści do publikowanych rubryk, a przede wszystkim ocenione przez redakcję jako interesujące dla naszych czytelników. Nie będą publikowane zgłoszenia powtarzające się w kolejnych miesiącach (pow. 3 miesięcy). Redakcja zastrzega sobie prawo do nieopublikowania zgłoszonych informacji bez podania przyczyny a także do redagowania i poprawiania treści celem dostosowania do istniejących rubryk.

5. Podany w zgłoszeniu numer telefonu będzie potwierdzany przed publikacją (można podawać jedynie numery w polskich sieciach telekomunikacyjnych)

6. Zgłaszane informacje nie mogą dotyczyć prowadzonej działalności gospodarczej.

7. W treści informacji nie należy podawać żadnych dodatkowych danych osobowych swoich lub innych osób (np. adresów) a także cen, wynagrodzeń.

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?